Apie mus

Sveiki!

Būtent tokiu kreipiniu, linkinčiu paties svarbiausio dalyko gyvenime – SVEIKATOS – norisi pradėti mūsų pažintį.

Esame Margarita ir Artūras - šeimyninis duetas, auginantis dar jauną ir nedidelį, bet širdžiai brangų asmeninį verslą. Daugiau kaip 30 metų dirbdami su sveikatos produktais, galime drąsiai teigti, kad nerasite tinkamesnio laiko pasirūpinti savo sveikata nei ŠIANDIEN ir DABAR. Dėmesys savo emocinei ir fizinei sveikatai, įsiklausimas į savo kūną, organizmo poreikių supratimas ir jų atliepimas, yra pati VERTINGIAUSIA DOVANA, džiuginanti žmogų ne tik gera kasdienine savijauta, bet ir lemianti ilgus bei kokybiškus gyvenimo metus.

  
 
Medicinos tėvu vadinamas žymus senovės graikų gydytojas HIPOKRATAS sakė: tegul maistas būna tavo vaistas, o vaistas - tavo maistas. Būtent tokių produktų mes ir ieškojome:
  • kurių sudėtyje būtų kuo daugiau natūralių gamtos turtų – augalų ir mineralų
  • kad jie būtų saugūs vaikams, nėščiosioms ir maitinančioms bei senyvo amžiaus žmonės
  • kurių veiksmingumas būtų pagrįstas klinikiniais tyrimais
  • kad produktų gamintojai turėtų ilgametę patirtį ir būtų socialiai atsakingi

Kartu su įvairių sričių sveikatos profesionalais – natūropatais, bioendogenikais, neurogologais, pediatrais, gastroenterologais, homeopatais, ieškojome sprendimų, kurie pasižymėtų fizinę, psichologinę ir emocinę žmogaus sveikatą apimančiu HOLISTINIU POVEIKIU.

„Ieškok, kaip duonos ir rasi“ – byloja liaudies išmintis. Ir mes radome! Radome REVOLIUCINIUS PRODUKTUS, padedančius išlaikyti optimalią sveikatą ir užtikrinančius gyvenimo kokybės išlaikymą bet kuriame amžiaus tarpsnyje nuo 0 iki 100+ metų!

Beveik 50 metų patirtis, aiškinantis žmogaus sveikatos poreikius, ieškant efektyvių sprendimų ir taikant pažangiausius mokslo pasiekimus, Ispanijos gamintojui INTERSA LABS. leido suprasti, kaip natūralūs ingredientai gali padėti išlaikyti optimalią sveikatą bei ilgaamžiškumą, ir sukurti inovatyvias maisto papildų formules, praturtintas unikaliais patentuotais ingredientais.

Gera žinoti, kad šiandien atradai ir aplankei mūsų svetainę ir el.parduotuvę. Tikime, kad netrukus savo rankose laikysi su didele atsakomybe ir meile kurtus produktus, o juos išbandęs ir pajutęs į organizmą GRĮŽTANTĮ GYVYBINGUMĄ, tapsi ilgamečiu mūsų bičiuliu ir ambasadoriumi.

Labai kviečiame bičiuliautis ir savo patirtimi dalintis su mūsų soc.tinklų BENDRUOMENE, kuri vienija sąmoningus žmones, bėgančius nuo pramoninės gamybos bei prekybos ir atkakliai ieškančius saugių ir efektyvių sveikatą bei ilgaamžiškumą puoselėjančių sprendimų.

FACEBOOK         INSTAGRAM         LINKEDIN        YOUTUBE 

MERITA - Holistinis Požiūris

 MERITA WELLNESS atstovauja šiuos gamintojus:

  • Intersa Labs. (Ispanijos Karalystė)
  • Integrative Health B.V. (Nyderlandų Karalystė)
  • Amino Up (Japonija)

Įmonės verslo filosofijos pagrindas – ilgalaikių, abipusiu pasitikėjimu grįstų santykių puoselėjimas, atsakomybė už atstovaujamus produktus, maksimalus ir nuoširdus dėmesys savo verslo partneriams ir galutiniam vartotojui.