Apie mus

Kas mes esame?


MERITA WELLNESS (MB Ateities ekosistemos) yra oficiali įgaliota dviejų ES šalyse veikiančių maisto papildų gamintojų atstovė:

  • Intersa Labs. (Ispanijos Karalystė)
  • Integrative Health B.V. (Nyderlandų Karalystė)

Įmonės verslo filosofijos pagrindas – ilgalaikių, abipusiu pasitikėjimu grįstų santykių puoselėjimas, atsakomybė už atstovaujamus produktus, maksimalus ir nuoširdus dėmesys savo verslo partneriams ir galutiniam vartotojui.

Kas daro mus išskirtiniais?

Mūsų tikslas - prisidėti prie geresnio žmogaus organizmo poreikių supratimo ir gyvenimo kokybės gerinimo.

Beveik 50 metų patirtis aiškinantis žmogaus sveikatos poreikius, ieškant efektyvių sprendimų ir taikant pažangiausius mokslo pasiekimus leido atrasti, kaip natūralūs aktyvūs ingredientai gali padėti išlaikyti optimalią sveikatą ir ilgaamžiškumą.

MERITA - Holistinis Požiūris

Holistinis aspektas

Visos mūsų idėjos ir inovacijos remiasi holistiniu požiūriu, apjungiančiu fizinę, psichologinę ir emocinę žmogaus sveikatą.

MERITA - Kiekvieno Poreikiams

Kiekvieno poreikiams

Mes prisitaikome prie kintančio pasaulio poreikių. Inovacijų ir tyrimų procesas yra gyvas, judantis ir nuolat atliepiantis naujus poreikius. Kasdien galvojame, ką ir kaip galėtume padaryti dar efektyviau.

MERITA - Gerovė

Gerovė

Norime ir siekiame užtikrinti gerovę visiems – savo klientams, savo partneriams, savo bičiuliams. Siekiame būti lankstūs ir bendradarbiaujantys, atliepiantys ir palaikantys.